Aktualności

Wyspa Toy Planet Baby powstało z myślą o naszych najmłodszych klientach

happy
Koncept Toy Planet Baby został stworzony dla zainteresowanych otwarciem własnego punktu sprzedaży w galerii handlowej przy dogodnych kosztach zarówno otwarcia wyspy jak i jej utrzymania.

Zapraszamy do współpracy

Kot w butach – tylko w ToyPlanet


Specjalnie dla wyjątkowych klientów, mamy absolutnie premierowy produkt dostępny TYLKO w sieci sklepów Toy Planet!!!

Jest to bajka przeznaczona dla dzieci w wieku przedszkolnym, jednak polecana do oglądania przez całą rodzinę!!!

Znana, ponadczasowa opowieść pt. „Kot w butach” do tej pory nigdzie nie była publikowana w tak nowatorski i niezwykle atrakcyjnie wizualny sposób!! Połączenie animacji 3D, klasycznej książki przestrzennej, audiobooka, fascynujących wizualizacji, muzyki, narracji lektorskiej oraz efektów specjalnych, już niebawem można otrzymać w sklepach Toy Planet!!

Duży wybór prezentów na Dzień Dziecka w sklepie TOY Planet. Odwiedź sklepy TOY Planet, przeglądaj tysiące produktów i kup wymarzony prezent dla swojego dziecka! Oferta trwa od 19.05 do 28.05 (lub do wyczerpania zapasów).


18 marca w nowo otwartym Centrum handlowym Przy Struga w Radomiu swoją działalność rozpocznie sklep TOY Planet. Na klientów nowego sklepu z zabawkami dla dzieci czekać będą specjalne atrakcje. Już dziś serdecznie zapraszamy!


.

Zapraszamy na ponowne otwarcie naszego sklepu w CH City Point w Tychach. Sklep w nowej odsłonie i z nową obsługą zostanie dla Państwa otwarty 5 września 2016 r. o godz. 12.00. W tym dniu oraz w sobotę 10 września 2016 r. będą przygotowane liczne atrakcje i konkursy z nagrodami. Zapraszamy!


.

Z wielką przyjemnością chcielibyśmy zaprosić do udziału w akcji charytatywnej organizowanej w naszych sklepach z Fundacją Mam Marzenie. W tym roku chcemy spełnić pragnienia 9-letniego Oskara i 9-letniej Agnieszki. Przyjdź do sklepu TOY Planet i pomóż w spełnieniu dziecięcych marzeń. Akcja trwa od 31 maja do 26 czerwca 2016r.


.

Nasza sieć sklepów powiększyła się! Od 11 czerwca 2016 do rodziny sieci TOY Planet dołączył nowy sklep w Tarnobrzegu.W dniu Wielkiego Otwarcia na klientów czekał rabat na zakupy w wysokości 15%, Karty Miłego Klienta, a także ukryte wśród sklepowych półek karty podarunkowe. Pierwsi klienci zgromadzili się przed drzwiami jeszcze przed oficjalnym otwarciem. Do poszukiwania skarbów ruszyli zarówno dorośli, jak i dzieci, które z wielkim zaangażowaniem i entuzjazmem przetrząsały sklepowe zakamarki. Atrakcje podzielone zostały na kilka etapów, a czas pomiędzy szaleństwem poszukiwań wypełniły lekcje zumby, a także zabawa w kąciku z klockami i w piaskownicy wypełnionej Magicznym Piaskiem.
Sklep jest zlokalizowany w nowo otwartym Parku Handlowym przy ul. Kwiatkowskiego 8, w pobliżu placu targowego, cieszącego się dużą popularnością wśród mieszkańców całego regionu. Jego zaletą jest również duży parking i sąsiedztwo innych sklepów. Zakupy można robić codziennie, od poniedziałku do piątku w godzinach 10 – 19.00, w soboty od 9.00 do 18.00 i w niedziele od 10.00 do 14.00.


.

W sobotę, 7 maja 2016, przy ulicy przy ul. Żwirki i Wigury 3 w Leżajsku nastąpiło otwarcie kolejnego oddziału TOY Planet. W dniu otwarcia oraz w pierwszym tygodniu, każdy kto dokonał zakupu za kwotę powyżej 50 złotych otrzymał kartę stałego klienta. Karta ta upoważnia do rabatu 10% na kolejne zakupy.
Artykuły sprzedawane w sklepach TOY Planet skierowane są przede wszystkim do wymagających klientów. Sieć TOY Planet skutecznie konkuruje z wielkopowierzchniowymi sklepami. Konkurencja ta polega głównie na jakości oferty i wyjątkowo przyjaznym sposobie obsługi klienta. A o nią dba fachowa i miła obsługa, która jest nastawiona na potrzeby rozmówcy. W TOY Planet zarówno klient „duży” i „mały” nie jest anonimowy. Wręcz przeciwnie. Czuje się on wyjątkowo.
Sklep jest czynny od poniedziałku do piątku od 9.00 do 17.00 i w sobotę od 9.00 do 13.00. Zapraszamy!


.

Miło nam poinformować, że już niedługo do rodziny sieci Toy Planet dołączy nowy sklep w Suwałkach!


.

Uwaga, uwaga! W sieci Toy Planet trwa konkurs wielkanocny!!! Do wygrania atrakcyjne nagrody Playmobil!


.

Miło nam poinformować, że do rodziny sieci Toy Planet dołączył nowy sklep w Ostrowi Mazowieckiej. Zapraszamy!


.

W sklepach Toy Planet dostępne są już produkty licencyjne Małego Księcia! Zapraszamy!


.

WKRÓTCE OTWARCIE NOWEGO SKLEPU TOY PLANET W SKÓRZEWIE !


.

Nowy sklep TOY Planet w Skórzewie!

Ogromnie miło nam poinformować, że nasza TOY Planetowa rodzina się powiększa! Już w tę sobotę zapraszamy do nowego sklepu – Galeria Mallwowa w Skórzewie! Póki co ciężko pracujemy na wielkie otwarcie!!!!

WKRÓTCE OTWARCIE NOWEGO SKLEPU TOY PLANET W ŻYRARDOWIE !


.

Nowy sklep TOY Planet w Żyrardowie!

Mamy zaszczyt poinformować, że nasza sieć sklepów TOY Planet powiększa się o kolejną nową lokalizację! Już niebawem będziecie nas mogli znaleźć w Żyrardowie, Al. Partyzantów 7. W dniu otwarcia zaplanowaliśmy bardzo ciekawe atrakcje zarówno dla małych i dużych Klientów. Niebawem podamy też informacje nt. terminu wielkiego otwarcia sklepu!

Uwaga!

.

Informacja dla klientów

Szanowni Państwo, informujemy, że element kokardy produktu MIŚ o nr referencyjnym 50103, kod EAN 5901974501034, może się strzępić, co może spowodować ryzyko zadławienia się. W związku tym, jeżeli posiadają Państwo taki produkt prosimy o jego zwrot do punktu, w którym Państwo dokonali zakupu.

RE-OTWARCIE SKLEPU W GALERII DOMINIKAŃSKIEJ WE WROCŁAWIU


.
Re-otwarcie sklepu we WROCŁAWIU

Wielkie re-otwarcie sklepu TOY Planet! Zmieniliśmy się dla Was! Z wielką przyjemnością chcielibyśmy zaprosić wszystkich rodziców i dzieci do sklepu w Galerii Dominikańskiej, plac Dominikański 3, Wrocław, który mieści się na poziomie -1 przy wejściu. W naszym sklepie znajdziecie Państwo markowe zabawki, które są bezpieczne dla Państwa dzieci i idealnie nadają się na prezent. Serdecznie zapraszamy!

WKRÓTCE OTWARCIE NOWEGO SKLEPU TOY PLANET W LESZNIE !


.

Nowy sklep TOY Planet w Lesznie

Mamy zaszczyt poinformować, że nasza sieć sklepów TOY Planet powiększa się o kolejną nową lokalizację! Będziecie nas mogli znaleźć w Galerii LESZNO, al. Konstytucji 3 maja 12, Leszno. W dniu otwarcia tj.12 września 2015 r. zaplanowaliśmy bardzo ciekawe atrakcje zarówno dla małych i dużych Klientów.


WKRÓTCE RE-OTWARCIE SKLEPU TOY PLANET WE WROCŁAWIU !


.

Sklep TOY Planet we Wrocławiu – Galeria Dominikańska

Mamy zaszczyt poinformować, że nasza sieć sklepów TOY Planet nadal się powiększa! Już niebawem będziecie mieć Państwo zaszczyt brać udział w wielkim re-otwarciu sklepu w Galerii Dominikańskiej, plac Dominikański 3, Wrocław, który mieści się na poziomie -1 przy wejściu. W dniu otwarcia zaplanowaliśmy bardzo ciekawe atrakcje zarówno dla małych i dużych Klientów. Niebawem podamy też informacje nt. terminu wielkiego otwarcia sklepu!

Gdzie nas znajdziecie:
mapka_Dominikanska_lokalizacja

Lokalizacja Galerii Dominikańskiej:

NOWY SKLEP W KRAKOWIE!


.
Otwarcie sklepu w Krakowie

Z wielką przyjemnością chcielibyśmy zaprosić wszystkich rodziców i dzieci do naszego nowego sklepu w miejscowości KRAKÓW w Centrum Handlowe Czyżyny. W naszym sklepie znajdziecie Państwo markowe zabawki, które są bezpieczne dla Państwa dzieci i idealnie nadają się na prezent oraz asortyment niemowlęcy. Serdecznie zapraszamy!


17 LIPCA 2015 – KONIEC TURNUSU TOPACZ MIASTO DZIECI W MIEJSCOWOŚCI ŚLĘZA!

TOY Planet dziękuje za obecność wszystkim dzieciom i osobom zaangażowanym w ten niecodzienny projekt. Do zobaczenia w IV edycji Topacz Miasto Dzieci!

Przypomnijmy: Uczestnicy w wieku od 6 do 16 lat przebywali bezpłatnie na wyodrębnionym terenie parkowo-zamkowym Zamku Topacz w miejscowości Ślęza k/Wrocławia, gmina Kobierzyce. Podczas dwóch pierwszych tygodni lipca blisko 1200 dzieci miało okazję zapoznać się ze specyfiką różnych zawodów prezentowanych przez około 40 firm, nauczyć organizacji czasu, pracy w grupie i zasad funkcjonowania w zorganizowanej społeczności, którą stworzą. Mali obywatele Miasteczka decydowali, czy wolą wydać zarobione pieniądze od razu na małe upominki, zabawki czy raczej uzbierać pieniądze przez parę dni na wymarzoną grę czy zabawkę, którą upatrzą sobie w Sklepie Marzeń wyposażonym przez sklepy, m. in. : TOY Planet.

Więcej na: www.topaczmiastodzieci.pl / www.facebook.com/TopaczMiastoDzieci www.facebook.com/TOYPlanetPL

6 LIPCA 2015 RUSZYŁA KOLEJNA EDYCJA TOPACZ MIASTO DZIECI W MIEJSCOWOŚCI ŚLĘZA!

topacz_logo

Zapraszamy do TOY Planet na terenie Zamku Topacz do Sklepu Marzeń.

Już po raz trzeci ‪‎TOY Planet‬ bierze czynny udział w projekcie: ‪‎Topacz‬ Miasto Dzieci‬ w miejscowości Kobierzyce, Ślęza/k. Wrocławia (10 km od centrum Wrocławia).

Jest to projekt dydaktyczno-wychowawczy non-profit, który trwa od 6 do 17 lipca 2015.
W specjalnie przygotowanych namiotach dzieci próbują swoich sił w różnych zawodach, a zarobione w ten sposób „tauronki” (waluta obowiązująca w miasteczku Topacz) wymieniają w Sklepie Marzeń.

Więcej na: www.topaczmiastodzieci.pl / www.facebook.com/TopaczMiastoDzieci

Jak dojechać? Poniżej szczegóły:

20150706_125716_small

20150706_125728_small

WKRÓTCE OTWARCIE NOWEGO SKLEPU TOY PLANET W KRAKOWIE/CZYŻYNY !


.

Nowy sklep TOY Planet w Krakowie/Czyżyny

Mamy zaszczyt poinformować, że nasza sieć sklepów TOY Planet powiększa się o kolejną nową lokalizację! Już niebawem będziecie nas mogli znaleźć w Centrum Handlowe CZYŻYNY ul. Medweckiego 2, Kraków. W dniu otwarcia zaplanowaliśmy bardzo ciekawe atrakcje zarówno dla małych i dużych Klientów. Niebawem podamy też informacje nt. terminu wielkiego otwarcia sklepu!


NOWA LINIA PRODUKTÓW HAPE NA LICENCJI FILMU „LITTLE PRINCE” !


.
Fotorelacja z przedpremiery

TOY Planet podczas przedpremierowego (01.06.21015) pokazu filmu „Mały książę” („Little Prince”) oraz przedstawienia nowej linii produktów HAPE w Paryżu.

„Little Prince” jest to wielkobudżetowa produkcja. Premiera w Polsce przewidziana jest na pierwsze dni sierpnia br. Dystrybutor filmu Kino Świat już szykuje wielką kampanię medialną:
http://kinoswiat.pl/maly-ksiaze/
http://www.tvp.info/19791934/gwiazdorska-animacja-maly-ksiaze-wkrotce-w-kinach-zobacz-zwiastun-wideo

Trailer filmu „Little Prince”:
www.youtube.com/watch?v=fEPqgSNLfK8 | www.youtube.com/watch?v=RIAbFrMIVbo
.
Nowe produkty HAPE na licencji filmu „Little Prince”

Firma Hape, największy na świecie producent drewnianych zabawek po raz pierwszy w swojej prawie 30 letniej historii będzie produkował zabawki oparte o licencję „Little Prince”!

Nowa linia produktów HAPE „Little Prince” będzie dostępna jeszcze w tym roku.

Poniżej kilka wybranych produktów z całej serii:
824774_the_little_planet_kaleidoscope

824712_star_magnifying_glass

824679_the_little_prince_blocks9pcs

824605_the_little_prince_maze

Więcej można przeczytać na:
http://www.hapetoys.com/uk/en/detail/holding-in-reverence-and-recasting-a-masterpiece-hape-hosted-the-global-little-prince-product-release-event-in-paris/173
oraz
https://www.facebook.com/hapetoys
https://www.facebook.com/TOYPlanetPL

NOWY SKLEPU W SIERPCU!


.
Otwarcie sklepu w SIERPCU

Z wielką przyjemnością chcielibyśmy zaprosić wszystkich rodziców i dzieci do naszego nowego sklepu w miejscowości SIERPC w Centrum Mody EWTEX. W naszym sklepie znajdziecie Państwo markowe zabawki, które są bezpieczne dla Państwa dzieci i idealnie nadają się na prezent oraz asortyment niemowlęcy. Serdecznie zapraszamy!

WKRÓTCE OTWARCIE NOWEGO SKLEPU TOY PLANET W SIERPCU !!!


.
Nowy sklep Toy Planet Centrum Mody EWTEX w Sierpcu

Mamy zaszczyt poinformować, że nasza sieć sklepów Toy Planet powiększa się o kolejną nową lokalizację! Już niebawem będziecie nas mogli znaleźć w Centrum Mody EWTEX w Sierpcu na ul. Płockiej 34! W dniu otwarcia zaplanowaliśmy bardzo ciekawe atrakcje zarówno dla małych i dużych Klientów. Niebawem podamy też informacje nt. terminu wielkiego otwarcia! UWAGA! Jeszcze w tym miesiącu (maj 2015 r.) przygotowujemy się do uruchomienia kolejnych sklepów Toy Planet.

NOWY SKLEP W SZCZECINKU.
Otwarcie sklepu w SZCZECINKU

Z wielką przyjemnością chcielibyśmy zaprosić wszystkich rodziców i dzieci do naszego nowego sklepu w miejscowości SZCZECINEK w GALERII HOSSO na 3 piętrze. W naszym sklepie znajdziecie Państwo markowe zabawki, które są bezpieczne dla Państwa dzieci i idealnie nadają się na prezent. Serdecznie zapraszamy!

WKRÓTCE OTWARCIE NOWEGO SKLEPU TOY PLANET


Nowy sklep w Szczecinku

Nasza sieć powiększa się o kolejną nową lokalizację! Już niebawem będziecie nas mogli znaleźć w GALERII HOSSO w Szczecinku! Wkrótce podamy więcej informacji na temat otwarcia.

POSZUKUJEMY FRANCZYZOBIORCY

Sklep w galerii łódziej

Poszukujemy franczyzobiorcy do przejęcia sklepu w Galerii Łódzkiej. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt!

WIELKIE OTWARCIE!

Otwarcie sklepu we WRZEŚNI

Z wielką przyjemnością chcielibyśmy poinformować Was i zaprosić wszystkich rodziców oraz dzieci do naszego nowego sklepu we Wrześni. W naszym sklepie znajdziecie Państwo markowe zabawki, które są bezpieczne dla Państwa dzieci i idealnie nadają się na prezent. Serdecznie zapraszamy!

NOWY SKLEP!

Otwarcie sklepu w STARGARDZIE SZCZECIŃSKIM

Z wielką przyjemnością chcielibyśmy zaprosić wszystkich rodziców i dzieci do naszego nowego sklepu w Galerii Starówka w Stargardzie Szczecińskim. W naszym sklepie znajdziecie wyjątkowe zabawki, które są bezpieczne dla Waszych dzieci.

NOWY SKLEP W CZĘSTOCHOWIE!

Otwarcie sklepu w CZĘSTOCHOWIE 

Z wielką przyjemnością chcielibyśmy zaprosić wszystkich rodziców i dzieci do naszego nowego sklepu w Galerii Jurajska w Częstochowie. W naszym sklepie znajdziecie Państwo markowe zabawki, które są bezpieczne dla Państwa dzieci i idealnie nadają się na prezent. Serdecznie zapraszamy!

NOWY SKLEP W GŁOGOWIE!

Otwarcie sklepu w GŁOGOWIE

Z wielką przyjemnością chcielibyśmy zaprosić wszystkich rodziców i dzieci do naszego nowego sklepu w Głogowie. W naszym sklepie znajdziecie Państwo markowe zabawki, które są bezpieczne dla Państwa dzieci i idealnie nadają się na prezent. Serdecznie zapraszamy!

WKRÓTCE OTWARCIE NOWEGO SKLEPU

Nowy sklep w Częstochowie

Nasza sieć znów się powiększa! Już niebawem będziecie nas mogli znaleźć w Galerii Jurajskiej w Częstochowie! Wkrótce więcej informacji na temat otwarcia.

WKRÓTCE OTWARCIE NOWEGO SKLEPU

Nowy sklep w Głogowie

Miło nam jest poinformować, iż na początku Października otworzymy kolejny sklep! Tym razem będzie to sklep w Głogowie. Już niedługo podamy dokładną datę otwarcia.

NOWY SKLEP W RADOMIU!

Otwarcie sklepu w Radomiu

Z wielką przyjemnością chcielibyśmy zaprosić wszystkich rodziców i dzieci do naszego nowego sklepu w Galerii Słonecznej w Radomiu. W naszym sklepie znajdziecie Państwo markowe zabawki, które są bezpieczne dla Państwa dzieci. Serdecznie zapraszamy!

 • Promocje

  W naszych sklepach sieci Toy Planet istnieje specjalna strefa oznaczona strzałką "Super Cena", w której zawsze są wyjątkowe promocje. Co tydzień znajdziecie tam kolejne markowe produkty w dobrych cenach. Zapraszamy do sklepów TOY Planet!
 • Bądź na bieżąco

 • Kontakt

  BIURO ZARZĄDU
  TOY Planet
  PPHU WOJTEX Wojciech Goduński Złotniki 11
  99-205 Dalików


  Jesteśmy do Państwa dyspozycji:
  pn. – pt. w godz.: od 7:00 do 15:00

  e-mail: info@toyplanet.pl
 • Video