Know-How

TOY Planet – dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów z markowymi zabawkami dla dzieci zlokalizowana jest głównie w centrach handlowych i przy handlowych ulicach miast powyżej 20 tys. mieszkańców. Skierowana jest przede wszystkim do wymagających i zamożnych Klientów. Skutecznie konkuruje z wielko powierzchniowymi sklepami, głównie jakością i bogactwem oferty oraz świetnie wyszkolonym personelem. Taki sposób podejścia pozy­skuje sieci rzeszę nowych odbiorców. W naszych sklepach Klient, ten Duży i Mały, nie jest anonimowy. Wręcz przeciwnie – czuje się wyjątkowy, co sprawia, że sieć bazuje na stałych i zadowolonych Klientach.

Nasza oferta, to, oprócz najbardziej znanych i reklamowanych marek przemysłu zabawkarskiego, które spotkać można na półkach każdego sklepu zabawkowego, niszowe zabawki, importowane bezpośrednio przez operatora sieci. Starannie dobieramy pozycje do oferty, zwracając szczególną uwagę na jakość i bezpieczeństwo. Na naszych półkach zawsze znajdują się nowości, które wprowadzamy jako jedni z pierwszych na rynku. Nasza oferta jest zróżnicowana cenowo i podzielona na kolekcje: „Pierwsze Lata”, „Chłopcy”, „Dziewczęta”, „Gry” i „Puzzle”, „Zabawki kreatywne”, a pod względem wiekowym zaspokaja potrzeby dzieci do 14 roku życia.

Zdaniem ekspertów, rynek branży dziecięcej w Polsce w najbliższych latach będzie się nadal rozwijał. Sprzyja temu fakt bogacenia się naszego społeczeństwa, zauważalny przyrost urodzeń i zwiększenie świadomości rodziców w kwestii ich wpływu na rozwój dzieci. Wzrasta też zapotrzebowanie Klientów na specjalistyczne sklepy zabawkarskie i fachową obsługę. Dlatego strategia firmy Toy Planet, gwarantuje dynamiczny rozwój sieci w Polsce na zasadzie franchisingu. Zapraszamy do współpracy!

 • Promocje

  W naszych sklepach sieci Toy Planet istnieje specjalna strefa oznaczona strzałką "Super Cena", w której zawsze są wyjątkowe promocje. Co tydzień znajdziecie tam kolejne markowe produkty w dobrych cenach. Zapraszamy do sklepów TOY Planet!
 • Bądź na bieżąco

 • Kontakt

  BIURO ZARZĄDU
  TOY Planet
  PPHU WOJTEX Wojciech Goduński Złotniki 11
  99-205 Dalików


  Jesteśmy do Państwa dyspozycji:
  pn. – pt. w godz.: od 7:00 do 15:00

  e-mail: info@toyplanet.pl
 • Video