Bezpieczeństwo

Zabawka nie gryzie …

Bezpieczeństwo to jedna z najważniejszych cech, które decydują o tym, czy produkt jest w naszej ofercie czy nie. W naszych sklepach szczególną uwagę w doborze proponowanego asortymentu przywiązujemy do bezpieczeństwa zabawy. Gdy wybieracie zabawkę, wysłuchajcie opinii doradcy TOY Planet, który wie, jaka zabawka będzie bezpieczna dla waszego dziecka. W naszych sklepach nie ma zabawek o niebezpiecznych krawędziach, malowanych szkodliwymi lakierami, czy wyprodukowanych z nieodpowiednich surowców, gdyż na naszych półkach znajdziecie tylko markowe produkty wysokiej jakości.
W doborze zabawki nie zapominajcie też o dostosowaniu zabawki do wieku dziecka – wspaniałe klocki Lego przeznaczone dla siedmiolatka, dla dwulatka są nieodpowiednie. Zawsze poradźcie się naszego doradcy oraz zwracajcie uwagę na opis producenta na opakowaniu, na którym powinny być informacje o tym, dla jakich dzieci przeznaczona jest zabawka, czy maluch może się bawić nią sam czy pod kontrolą rodziców (np. kuchnia HAPE).

 • Promocje

  W naszych sklepach sieci Toy Planet istnieje specjalna strefa oznaczona strzałką "Super Cena", w której zawsze są wyjątkowe promocje. Co tydzień znajdziecie tam kolejne markowe produkty w dobrych cenach. Zapraszamy do sklepów TOY Planet!
 • Bądź na bieżąco

 • Kontakt

  BIURO ZARZĄDU
  TOY Planet
  PPHU WOJTEX Wojciech Goduński Złotniki 11
  99-205 Dalików


  Jesteśmy do Państwa dyspozycji:
  pn. – pt. w godz.: od 7:00 do 15:00

  e-mail: info@toyplanet.pl
 • Video